Alternative content

Get Adobe Flash player

Ekologia
budynek Rebond

Innowacyjne izolacje termiczne oferowane przez firmę REBOND spełniają nie tylko najwyższe wymagania jakościowe. Odpowiedni dobór materiałów, z których są wykonane, pozwala również z powodzeniem zaklasyfikować je jako produkty w pełni przyjazne środowisku.

Przy dzisiejszym rozwoju technologii i technik budowlanych, duży nacisk jest kładziony na ekologiczne właściwości produktów. Właśnie dlatego produkty firmy REBOND wykonane są z surowców, które podlegają w 100% recyclingowi. Ponadto, żaden z wykorzystywanych przez nas materiałów nie został zakwalifikowany jako substancja rakotwórcza według norm europejskich R38 i R40, nie wywołuje także alergii i nie podrażnia skóry.

Produkty firmy REBOND pozwalają również oszczędzać energię i pomagają ograniczyć emisję gazów cieplarnianych, przyczyniając się w ten sposób do ochrony warstwy ozonowej.

Izolacja akustyczna

Technologia i materiały wykorzystane do produkcji mat izolacyjnych REBOND pozwalają nie tylko na osiąganie doskonałych wyników jako izolacja termiczna. Folie REBOND są także bardzo skutecznym izolatorem akustycznym. To sprawia, że produkty firmy REBOND mogą być z powodzeniem stosowane w ściankach działowych, podłogach, lekkich konstrukcjach blaszanych - wszędzie, gdzie wymagana jest redukcja akustyczna dźwięku.

Szkodniki

Szkodniki mogą stać się sporym problemem dla izolacji. Tradycyjna izolacja ze względu na materiały wykorzystane do jej produkcji jest bardzo atrakcyjnym miejscem dla zwierząt np. na założenie gniazda. Może dojść wtedy do uszkodzenia izolacji oraz utraty przez nią właściwości izolacyjnych, przekłada się to na dodatkowe koszty ogrzewania i izolacji.

Folie izolacyjne REBOND wykonane są z materiału kompletnie nieatrakcyjnego dla potencjalnych szkodników, przez co problem niechcianych lokatorów zostaje praktycznie rozwiązany.

Paroizolacja

Folie dachowe REBOND pełnią funkcję paroizolatora, skutecznie izolując budynek przed działaniem pary wodnej.

Nietoksyczność

Żaden z wykorzystywanych materiałów w produktach REBOND nie został zakwalifikowany jako substancja rakotwórcza według norm europejskich R38 i R40, nie wywołuje także alergii i nie podrażnia skóry.

Akustyka

Folie REBOND są skutecznym izolatorem akustycznym. To sprawia, że mogą być z powodzeniem stosowane wszędzie tam, gdzie wymagana jest redukcja akustyczna dźwięku.

Szkodniki

Maty w przeciwieństwie do tradycyjnych izolacji nie sprzyjają zalęganiu się szkodników w poszyciu dachowym. Gwarantuje to brak uszkodzeń izolacji oraz zachowanie jej wszystkich właściwości.

Rebond Rebond Rebond Rebond
Rebond Z gwarancjami REBOND
Pogoda ducha i spokój…

Wszystkie nasze wyroby mają dziesięcioletnie ubezpieczenie gwarancyjne.
Zapisz się do naszego newslettera, by być informowanym w wszystkich nowościach oraz promocjach.

Alternative content

Get Adobe Flash player

Rebond
REBOND INVESTMENTS LTD
ul. Wolności 20
59-830 Olszyna
Telefon: +48 538 245 550
Email: biuro@rebond.pl